Prijava     Registracija    

српски serbian srpski english ufl

cosak

Srbija na JBMO

Srbija učestvuje na JBMO (Juniorskoj balkanskoj matematičkoj olimpijadi) od osnivanja 1997. godine.

  • 21-ta JBMO, Varna, Bugarska, 2017.
    SRB1
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Miloš Milićev
    Dobrica Jovanović
    Irina Đanković
    Strahinja Gvozdić
    Ivan Gogić
    Milica Vugdelić
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    10 10 10  7 
    10 10 10  7 
    10 10 10  8 
     9   0   8   0 
     0  10  2   2 
    10  1   2   2 
    37 poena
    37 poena
    38 poena
    17 poena
    14 poena
    15 poena
    zlatna medalja
    zlatna medalja
    zlatna medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    Vođa ekipe: Nenad Vulović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Miloš Đorić (Univerzitet u Beogradu)

    Ekipa je osvojila 3-će mesto u konkurenciji 19 ekipa. Granice za medalje su bile 9, 19 i 35 poena.

  • 20-ta JBMO, Slatina, Rumunija, 2016.
    SRB1
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Irina Đanković
    Jovan Toromanović
    Jelena Ivančić
    Vukašin Mihajlović
    Miloš Milićev
    Ilja Uzelac Bujišić
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    10  1  10  8 
     1  10 10  7 
    10 10 10  3 
    10  2   7   2 
    10 10  2   0 
    10  0  10  1 
    29 poena
    28 poena
    33 poena
    21 poen
    22 poena
    21 poen
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    zlatna medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    Vođa ekipe: Nenad Vulović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Miloš Đorić (Univerzitet u Beogradu)

    Ekipa je osvojila 3-će mesto u konkurenciji 21 ekipe. Granice za medalje su bile 6, 21 i 32 poena.

  • 19-ta JBMO, Beograd, Srbija, 2015.
    SRB1
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Ivan Pešić
    Srđan Kuzmanović
    Irina Đanković
    Pavle Martinović
    Aleksandar Milosavljević
    Aleksa Milojević
    Beograd
    Novi Sad
    Beograd
    Beograd
    Niš
    Beograd
    10  1  10  9 
    10 10  2   0 
    10  1  10  2 
     8  10 10  0 
    10  0  10  0 
     9   3   6   0 
    30 poena
    22 poena
    23 poena
    28 poena
    20 poena
    18 poena
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    Vođa ekipe: Nenad Vulović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Miloš Đorić (Univerzitet u Beogradu)

    Ekipa je podelila 4-to mesto u konkurenciji 19 ekipa. Granice za medalje su bile 12, 23 i 32 poena.

  • 18-ta JBMO, Ohrid, Makedonija, 2014.
    SRB1
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Ivan Pešić
    Aleksa Milojević
    Lazar Radojević
    Marko Medvedev
    Danica Zečević
    Igor Medvedev
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    10 10 10  6 
     7   3   2   6 
    10 10 10  4 
    10  7  10  1 
    10  0  10  4 
    10 10 10  1 
    36 poena
    18 poena
    34 poena
    28 poena
    24 poena
    31 poen
    zlatna medalja
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    Vođa ekipe: Nenad Vulović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Miloš Đorić (Univerzitet u Beogradu)

    Ekipa je podelila 3-će mesto u konkurenciji 11 ekipa. Granice za medalje su bile 11, 28 i 36 poena.

  • 17-ta JBMO, Antalija, Turska, 2013.
    SRB1
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Luka Vukelić
    Stanislav Todorović
    Jana Vučković
    Tadija Mitrović
    Ognjen Tošić
    Danilo Tošović
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Niš
    10 10 10  4 
     0  10  6   0 
    10 10 10  2 
    10 10 10  1 
    10 10 10  0 
    10 10  4   1 
    34 poena
    16 poena
    32 poena
    31 poen
    30 poena
    25 poena
    zlatna medalja
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    Vođa ekipe: Nenad Vulović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Miloš Đorić (Univerzitet u Beogradu)

    Ekipa je osvojila 6-to mesto u konkurenciji 20 ekipa. Granice za medalje su bile 14, 26 i 33 poena.

  • 16-ta JBMO, Verija, Grčka, 2012.
    SRB1
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Aleksa Konstantinov
    Luka Vukelić
    Aleksandar Milošević
    Kristina Silađi
    Nikola Samardžić
    Stanislav Todorović
    Kikinda
    Beograd
    Pančevo
    Novi Sad
    Beograd
    Niš
    10 10  8   1 
     8  10 10  1 
     9   0  10  1 
    10 10  0   0 
     8  10  8   1 
    10  2   1   2 
    29 poena
    29 poena
    20 poena
    20 poena
    27 poena
    15 poena
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    Vođa ekipe: Nenad Vulović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Miloš Đorić (Univerzitet u Beogradu)

    Ekipa je osvojila 4-to mesto u konkurenciji 16 ekipa. Granice za medalje su bile 13, 22 i 37 poena.

  • 15-ta JBMO, Larnaka, Kipar, 2011.
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Anđela Šarković
    Maksim Stokić
    Branko Grbić
    Marijana Vujadinović
    Bogdana Jelić
    Niš
    Beograd
    Šabac
    Beograd
    Beograd
    31 poen
    36 poena
    30 poena
    35 poena
    30 poena
    srebrna medalja
    zlatna medalja
    srebrna medalja
    zlatna medalja
    srebrna medalja
    Vođa tima: Đorđe Baralić (Matematički institut SANU)
    Zamenik vođe: Nenad Vulović (Univerzitet u Kragujevcu)

    Ekipa je osvojila 3-će mesto (sa jednim takmičarem manje) u konkurenciji 10 ekipa. Granice za medalje su bile 17, 30 i 35 poena.

  • 14-ta JBMO, Olanešti, Rumunija, 2010.
    SRB1
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Ivan Tanasijević
    Lazar Mojsilović
    Bogdana Jelić
    Dušan Drobnjak
    Bojan Roško
    Jelena Trišović
    Beograd
    Ivanjica
    Beograd
    Beograd
    Zaječar
    Beograd
     5   7   3   2 
    10 10  3   8 
     4  10 10  3 
     5  10  5   9 
     4   4   4  10
    10  9   3   9 
    17 poena
    31 poen
    27 poena
    29 poena
    22 poena
    31 poen
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    Vođa tima: Đorđe Baralić (Matematički institut SANU)
    Zamenik vođe: Slavoljub Milosavljević (Niš)

    Ekipa je osvojila 5-to mesto u konkurenciji 17 ekipa. Granice za medalje su bile 11, 25 i 38 poena.

  • 13-ta JBMO, Sarajevo, Bosna i Hercegovina, 2009.
    Dušan Šobot
    Lazar Mojsilović
    Bojan Roško
    Stefan Spalević
    Srđan Stefanović
    Dušan Drobnjak
    Novi Sad
    Ivanjica
    Zaječar
    Kragujevac
    Šabac
    Beograd
    10 10 10 10
    10  6  10 10
    10  7   0   6 
     9   4   1   6 
     3   8   6   1 
     1   5   3   2 
    40 poena
    36 poena
    23 poena
    20 poena
    18 poena
    11 poena
    zlatna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
     
    Vođa ekipe: Đorđe Baralić (Matematički institut SANU)
    Zamenik vođe: Slavoljub Milosavljević (Niš)

    Ekipa je osvojila 5-to mesto u konkurenciji 14 ekipa. Granice za medalje su bile 13, 24 i 39 poena.

  • 12-ta JBMO, Valona, Albanija, 2008.
    Teodor fon Burg
    Stevan Gajović
    Nevena Nikolić
    Igor Spasojević
    Rade Špegar
    Lola Spasić
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Šabac
    Beograd





    40 poena
    40 poena
    34 poena
    32 poena
    28 poena
    25 poena
    zlatna medalja
    zlatna medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    Vođa tima: Branko Popović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Đorđe Baralić (Univerzitet u Kragujevcu)

    Ekipa je osvojila 4-to mesto u konkurenciji 10 zemalja. Granice za medalje su bile 13, 30 i 38 poena.

  • 11-ta JBMO, Šumen, Bugarska, 2007.
    SER1
    SER2
    SER3
    SER4
    SER5
    SER6
    Filip Živanović
    Stevan Gajović
    Teodor fon Burg
    Vukašin Stojisavljević
    Dušan Šobot
    Veljko Panić
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Novi Sad
    Beograd
    10 10  6   4 
    10 10  4   4 
    10 10 10  4 
    10  1   2   2 
     1   5   4   4 
    10 10 10  4 
    30 poena
    28 poena
    34 poena
    15 poena
    14 poena
    34 poena
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    Vođa tima: Branko Popović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Slavoljub Milosavljević (Univerzitet u Nišu)

    Ekipa je osvojila 4-to mesto u konkurenciji 14 ekipa. Granice za medalje su bile 6, 22 i 37 poena.

  • 10-ta JBMO, Kišinjev, Moldavija, 2006.
    SRB1
    SRB2
    SRB3
    SRB4
    SRB5
    SRB6
    Teodor fon Burg
    Dušan Milijančević
    Luka Milićević
    Aleksandar Vasiljković
    Matija Milović
    Mihajlo Cekić
    Bor
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
    Beograd
     9  10 10 10
    10 10 10  6 
     9  10 10  8 
    10  7  10  5 
    10 10  2   3 
     5   7   9   4 
    39 poena
    36 poena
    37 poena
    32 poena
    25 poena
    25 poena
    zlatna medalja
    srebrna medalja
    zlatna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    Vođa tima: Ratko Tošić (Univerzitet u Novom Sadu)
    Zamenik vođe: Branko Popović (Univerzitet u Kragujevcu)

    Ekipa je osvojila 2-go mesto u konkurenciji 12 ekipa. Granice za medalje su bile 17, 29 i 37 poena.

  • 9-ta JBMO, Verija, Grčka, 2005.
    Jelena Marković
    Boban Karapetrović
    Mikloš Homolja
    Dušan Milijančević
    Ognjen Ivković
    Teodor fon Burg
    Beograd
    Ivanjica
    Senta
    Beograd
    Beograd
    Bor





    30 poena
    19 poena
    22 poena
    24 poena
      5 poena
    19 poena
    zlatna medalja
    bronzana medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
     
    bronzana medalja
    Vođa ekipe: Ratko Tošić (Univerzitet u Novom Sadu)
    Zamenik vođe: Branko Popović (Univerzitet u Kragujevcu)

    Ekipa je osvojila 2-go mesto u konkurenciji 11 zemalja. Granice za medalje su bile 13, 20 i 25 poena.

  • 8-ma JBMO, Novi Sad, Srbija i Crna Gora, 2004.
    Marija Jelić
    Marko Jevremović
    Aleksandar Trokicić
    Ivana Petrović
    Bojan Lazić
    Laura Čizmadija
    Beograd
    Kraljevo
    Niš
    Beograd
    Kragujevac
    Subotica





    39 poena
    38 poena
    36 poena
    34 poena
    24 poena
    16 poena
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    srebrna medalja
    bronzana medalja
    bronzana medalja
    Vođa ekipe: Miloš Arsenović (Univerzitet u Beogradu)
    Zamenik vođe: Marija Stanić (Univerzitet u Kragujevcu)

    Ekipa je osvojila 3-će mesto u konkurenciji 10 zemalja.

  • 7-ma JBMO, Izmir, Turska, 2003.
      Dragan Lukić    Beograd    22 poena    bronzana medalja  
      Marko Jevremović    Kraljevo    22 poena    bronzana medalja  
      Miloš Đorić    Beograd       bronzana medalja  
      Jelena Andrić    Beograd       bronzana medalja  
      Mladen Radojević    Beograd         bronzana medalja  
      Jelena Pajović    Beograd       bronzana medalja  
    Vođa tima: Branko Popović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Marija Stanić (Univerzitet u Kragujevcu)

    Tim je zauzeo 5-to mesto u konkurenciji 10 zemalja.

  • 6-ta JBMO, Tirgu Mureš, Rumunija, 2002.
      Miroslav Nikolić    Petrovaradin       srebrna medalja  
      Igor Ninković    Beograd       srebrna medalja  
      Nikola Šehović    Obrenovac       bronzana medalja  
      Marko Pavlović    Pirot       bronzana medalja  
      Andrija Jovanović    Beograd         bronzana medalja  
      Dragana Bodrožić    Beograd     
    Vođa tima: Branko Popović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Marija Stanić (Univerzitet u Kragujevcu)

    Tim je zauzeo 4-to mesto u konkurenciji 10 zemalja.

  • 5-ta JBMO, Nikozija, Kipar, 2001.
      Srđan Krstić    Niš       srebrna medalja  
      Đorđe Baralić    Kragujevac       bronzana medalja  
      Petra Stojsavljević    Sombor       bronzana medalja  
      Nikola Lukić    Smederevska Palanka       bronzana medalja  
      Ognjen Ilić    Beograd         bronzana medalja  
      Igor Kabiljo    Beograd       bronzana medalja  
    Vođa tima: Branko Popović (Univerzitet u Kragujevcu)
    Zamenik vođe: Marija Stanić (Univerzitet u Kragujevcu)

    Tim je zauzeo 4-to mesto u konkurenciji 10 zemalja.

  • 4-ta JBMO, Ohrid, Makedonija, 2000.
      Milan Novaković    Obrenovac       bronzana medalja  
      Zlatko Emeđi    Novi Sad       bronzana medalja  
      Dejan Kraković    Beograd       bronzana medalja  
      Milan Cvetković          pohvala  
      Žana Janković    Podgorica         pohvala  
    Vođa tima: Milan Jovanović (Univerzitet u Beogradu)
    Zamenik vođe: Žana Kovijanić (Univerzitet u Podgorici)

  • 3-ća JBMO, Plovdiv, Bugarska, 1999.
      Aleksandar Ilić    Niš    39 poena    zlatna medalja  
      Lazar Krstić    Niš       bronzana medalja  
      Jelena Milanović    Beograd       srebrna medalja  
      Marina Peneva    Beograd       pohvala  
      Milivoje Lukić    Beograd    39 poena    zlatna medalja  
    Vođa tima: Dragoslav Ljubić (Univerzitet u Beogradu)
    Zamenik vođe: Dragan Acketa (Univerzitet u Beogradu)

    Tim je zauzeo 4-to mesto u konkurenciji 9 zemalja.

  • 2-ga JBMO, Atina, Grčka, 1998.
      Maja Etinski    Beograd       srebrna medalja  
      Marija Malnar    Beograd       srebrna medalja  
      Nenad Jovanović    Beograd       bronzana medalja  
      Mirjana Brajković    Beograd       bronzana medalja  
      Maja Tasković    Novi Sad       bronzana medalja  
    Vođa tima: Vojislav Andrić (Valjevo)
    Zamenik vođe: Mirjana Đorić (Univerzitet u Beogradu)

    Tim je zauzeo 4-to mesto u konkurenciji 9 zemalja.

  • 1-va JBMO, Beograd, Jugoslavija (SCG), 1997.
      Tomislav Radić    Krupanj        zlatna medalja
      Dragan Prekrat    Pančevo        zlatna medalja
      Vladimir Lazić    Beograd        srebrna medalja
      Karola Mesaroš    Subotica        bronzana medalja
      Nenad Jovanović    Beograd        pohvala

    Tim je zauzeo 2-go mesto u konkurenciji 5 zemalja.

cosak
cosak cosak